Skip to main content
Loading...

Z przyjemnością zapraszam na wyjątkowe wydarzenie, które na stałe wpisuje się do kalendarzy miłośników bębnów basowych dundun. Wybraliśmy letni czas, idealny na dłuższe spotkania i warsztaty, by zobaczyć się wspólnie w Gęsikowie i pod czujnym okiem Kierownika oraz osób przez niego zaproszonych grać, uczyć się, bawić i rozwijać ale też tańczyć, kąpać się w jeziorze, odpoczywać razem.


Tydzień z dundunami

Program wydarzenia podzielony jest na 3 bloki. Warsztaty dla osób średniozaawansowanych, warsztaty dla zaawansowanych oraz gęsikowski jam. Każdy z tych bloków w inny sposób rozwinie Twoje umiejętności i dostarczy innego budującego doświadczenia. Praca w grupach warsztatowych przewidziana jest po 4 godziny dziennie. Gęsikowski jam startuje wieczorem i gramy póki w nas siła i ochota! Warsztaty podzielone będą na bloki przedpołudniowy i popołudniowy. W jednym bloku będzie grała jedna grupa, tak, aby ta druga miała dużo czasu w ciągu dnia na inne aktywności lub regenerację.


Wartościowy czas

Spotkania

Prawie 10 dni spędzonych wśród przyjaciół i znajomych z różnych części kraju. Wspólna praca, muzyka, zabawa, przyjemność. Szansa by zobaczyć najbardziej zaawansowane osoby grające razem w jednym miejscu i czasie.

Rozwój

Bardzo pracowity, rozwijający czas. 9 dni warsztatów. Po 8 godzin dziennie pracy w dwóch grupach, na dwóch poziomach zaawansowania. Co wieczór gęsikowskie jamy na djembe i dundun, podczas których można utrwalić i wypróbować świeżo i dawniej nabyte umiejętności.

Opiekunowie

Doświadczeni instruktorzy, którzy poprowadzą zarówno warsztaty jak i gesikowskie jamy, byśmy mogli jak najwięcej na nich skorzystać i by prawdziwa muzyka Zachodniej Afryki wybrzmiewała pod wspólną strzechą.
 

Gęsikowo

Wspaniałe, obrastające legendą wśród fanów muzyki djembe miejsce, w pięknych okolicznościach przyrody. Stara drewniana chata pod jeszcze starszym dębem. Las, jezioro i plaża wiejska w zasięgu spaceru.

Zapytaj o dostępność miejsc

Rozkład zajęć

Poniżej podajemy przykład grafiku. Może on każdorazowo ulegać modyfikacjom, by dopasować się do Waszych aktualnych potrzeb. 

Submitted by Kuba on

Uczestnictwo w Dunmageddonie

Jedna grupa, dwie grupy, Wolny Słuchacz a może Wolontariusz? W naszym wydarzeniu możesz wziąć udział na różne sposoby.

Zaawansowany

Jeśli jesteś zaawansowanym graczem - możesz wziąć udział w warsztatach grupy zaawansowanej lub średniej, wybierając Pakiet Zdrowego Na Umyśle, obu, wybierając Pakiet Dundun Krejzola oraz wyłącznie skosztować słodyczy Gęsikowskiego Dżemu wybierając Pakiet Dunmageddonowego Słuchacza.

Średni

Jeśli Twój poziom to średniozaawansowany to możesz wziąć udział we wszystkich naszych propozycjach poza warsztatami dla grupy zaawansowanej.

Początkujący

Jeśli jesteś początkującym dundunistą lub platonicznym fanem muzyki afrykańskiej możesz przyjechać na imprezę, rozbić się z namiotem, w dzień odpoczywać i słuchać jak poczynają sobie dzielni warsztatowicze a w nocy słuchać, podglądać, tańczyć do muzyki bębnów podczas Gęsikowskiego Dżemu wykupując Pakiet Wolnego Słuchacza.

Wolny słuchacz

Jeszcze jedną możliwością jest przyjechanie do nas jako Wolontariusz/ka Gęsikowskiego Uniwersytetu Djembe i Dundunów. Jeśli zainteresowała Cię ta opcja - napisz do nas!


Przewodnik po gęsikowskich plenerach

Jak zapisać się na warsztat

Poradnik, który przeprowadzi Cię przez całą procedurę zapisów na warsztaty, pozwoli Ci zarezerwować miejsce, upewnić się, że to miejsce na Ciebie będzie czekać. 

Sprawdź

Uczestnictwo w wydarzeniach

Uczestnik, wolny słuchacz, akompaniator czy wolontariusz? Zapoznaj się ze wszystkimi możliwościami wzięcia udziału w naszych wydarzeniach i wybierz najlepszą dla siebie.

Sprawdź

Kalendarium nadchodzących wydarzeń

Tutaj znajdziesz zapowiedzi naszych imprez, dowiesz się kiedy się odbędą, kto będzie prowadzącym oraz jakich atrakcji możesz się spodziewać.

Wybierz i przyjedź

Poprzednie wydarzenie:

Czerwcówka w Gęsikowie

Sprawdź

Następne wydarzenie:

Djembeldorado

Sprawdź