Skip to main content
Loading...

Weekendy są najczęściej organizowanymi w Gęsikowie warsztatami. Oprócz wydarzeń specjalnych, które trwają kilka dni mamy kilkanaście wydarzeń trwających od piątku do niedzieli. Wśród nich są weekendy poświęcone warsztatom gry na dundunach. Zapraszamy!

Kuba Pogorzelski

WARSZTATY Z GRY NA DUNDUNACH

Wraz z postępem lat polska społeczność fanów muzyki bębniarskiej Zachodniej Afryki dojrzewa i wchodzi właśnie w etap poważnego zainteresowania grą na bębnach basowych.
Coraz więcej osób odkrywa moc dundunów i docenia ich rolę w budowaniu rytmów.

Coraz więcej też przezwycięża początkowy opór przed dundunami. To prawda, w stosunku do djembe dunduny mają nieco większy próg wejścia, ale naprawdę warto uczynić ten krok. 

W chwili obecnej na weekendy poświęcone dundunom mamy więcej chętnych niż na te poświęcone djembe, pewnie też dlatego, że jednak jest ich po prostu mniej. Robimy weekendy na poziomie średnio zaawansowanym i zaawansowanym.
 

Przewodnik po gęsikowskich plenerach

Jak zapisać się na warsztat

Poradnik, który przeprowadzi Cię przez całą procedurę zapisów na warsztaty, pozwoli Ci zarezerwować miejsce, upewnić się, że to miejsce na Ciebie będzie czekać. 

Sprawdź

Uczestnictwo w wydarzeniach

Uczestnik, wolny słuchacz, akompaniator czy wolontariusz? Zapoznaj się ze wszystkimi możliwościami wzięcia udziału w naszych wydarzeniach i wybierz najlepszą dla siebie.

Sprawdź

Kalendarium nadchodzących wydarzeń

Tutaj znajdziesz zapowiedzi naszych imprez, dowiesz się kiedy się odbędą, kto będzie prowadzącym oraz jakich atrakcji możesz się spodziewać.

Wybierz i przyjedź

Poprzednie wydarzenie:

Weekend z djembe

Sprawdź

Następne wydarzenie:

Djembe z grabiami

Sprawdź