Skip to main content
Loading...
Submitted by Kuba on

Zapraszamy na weekendy z djembe. Na każde warsztaty z zasady można się zapisać. Są one otwarte dla każdego, dużo imprez na różnych poziomach zaawansowania pozwala dobrać poziom sobie właściwy.


Warsztaty gry na djembe

Poziomy zaawansowania

Warsztaty weekendowe odbywają się w zasadzie na każdym dostępnym poziomie zaawansowania. Staramy się by każda grupa - początkująca, średnia, zaawansowana lub łączona djembe-dundun, ale także grupa dundunowa mogła zagrać co najmniej dwa razy w ciągu pół roku.

Skąd wziąć informacje na temat warsztatów?

Informacje - zapowiedzi warsztatów są umieszczane na stronie strefarytmu.pl. Rozmowy, zapowiedzi nieformalne i inne dyskusje związane z wydarzeniami w Gęsikowie i Warszawie znajdziesz na grupie na facebooku Gęsikowski Uniwersytet Djembe i Dundunów z filią w Warszawie :-) Będąc w tej grupie możesz mieć realny wpływ na daty imprez w których chcesz uczestniczyć.

Przewodnik po gęsikowskich plenerach

Jak zapisać się na warsztat

Poradnik, który przeprowadzi Cię przez całą procedurę zapisów na warsztaty, pozwoli Ci zarezerwować miejsce, upewnić się, że to miejsce na Ciebie będzie czekać. 

Sprawdź

Uczestnictwo w wydarzeniach

Uczestnik, wolny słuchacz, akompaniator czy wolontariusz? Zapoznaj się ze wszystkimi możliwościami wzięcia udziału w naszych wydarzeniach i wybierz najlepszą dla siebie.

Sprawdź

Kalendarium nadchodzących wydarzeń

Tutaj znajdziesz zapowiedzi naszych imprez, dowiesz się kiedy się odbędą, kto będzie prowadzącym oraz jakich atrakcji możesz się spodziewać.

Wybierz i przyjedź

Poprzednie wydarzenie:

Djembeldorado

Sprawdź

Następne wydarzenie:

Plener dundun

Sprawdź