Skip to main content
Loading...

Czerwcówka na djembe, dunduny i 2 prowadzących.

Czerwiec to wspaniały czas późnej wiosny. Ciepłe dni, długie noce, rozkwitający ogród. Cudowna atmosfera sprzyjająca i pracy i odpoczynkowi.

Kuba Pogorzelski

Czerwcówka to dłuższa impreza związana z dniem wolnym od pracy jaki obchodzony jest zawsze w czwartek z okazji Bożego Ciała. Wykorzystując tę okazję, spotykamy się już w środę, by zacząć naszą pracę warsztatową w czwartek i kontynuować ją aż do niedzieli. Daje nam to 3 i pół dnia na rzetelne warsztaty oraz 4 wieczory na Gęsikowskie Dżemy, zabawę i inne przyjemności.

Zapraszamy osoby na poziomie średniozaawansowanym. Ideą tego spotkania jest by solidnie pograć ale też pobawić się, odpocząć, powygłupiać. Dwóch instruktorów zapewni zróżnicowany i atrakcyjny poziom warsztatu oraz mnóstwo wrażeń na wieczornych i nocnych Gęsikowskich Dżemach.


Program muzyczny

Dwóch prowadzących

Długi weekend jest już dobrym pretekstem by zaprosić któregoś z instruktorów - gości, by we dwóch poprowadzić zarówno warsztaty jak i Gesikowskie Dżemy, byśmy mogli jak najwięcej na nich skorzystać i by prawdziwa muzyka Zachodniej Afryki wybrzmiewała pod wspólną strzechą.

Djembe

Djembe dla średnio zaawansowanych. Połowa zajęć poświęcona będzie djembe. Nowe solówki, nowe aranżacje. Wszystko dostosowane poziomem do grupy uczestników.

Dundun

Dundun dla średniozaawansowanych. Połowa zajęć poświęcona bębnom basowym. Nowe rytmy. Wprowadzenie i oswajanie czarującego i potężnego świata dundunów.


Wartościowy czas

Spotkania z przyjaciółmi

Więcej niż kilka dni które można spędzić na graniu jest doskonałą okazją by spotkać swych bębniarskich przyjaciół z odległych zakątków kraju. 

Relaks pośród natury

Wspaniały klimat późnej wiosny nęci kolorem i zapachem. Leżaki, spacery, rowery, jeziora. 

Praca z rytmami

Super intensywne 6 godzinne warsztaty. Codziennie ponadstandardowa dawka grania. Co wieczór gęsikowskie jamy na djembe i dundun…

Zapytaj o dostępność miejsc

Galeria

Submitted by Kuba on

Przewodnik po gęsikowskich plenerach

Jak zapisać się na warsztat

Poradnik, który przeprowadzi Cię przez całą procedurę zapisów na warsztaty, pozwoli Ci zarezerwować miejsce, upewnić się, że to miejsce na Ciebie będzie czekać. 

Sprawdź

Uczestnictwo w wydarzeniach

Uczestnik, wolny słuchacz, akompaniator czy wolontariusz? Zapoznaj się ze wszystkimi możliwościami wzięcia udziału w naszych wydarzeniach i wybierz najlepszą dla siebie.

Sprawdź

Kalendarium nadchodzących wydarzeń

Tutaj znajdziesz zapowiedzi naszych imprez, dowiesz się kiedy się odbędą, kto będzie prowadzącym oraz jakich atrakcji możesz się spodziewać.

Wybierz i przyjedź

Poprzednie wydarzenie:

Gęsikówka

Sprawdź

Następne wydarzenie:

Dunmageddon

Sprawdź