Skip to main content
Loading...

Moja idea jest taka, żeby dżemując jak najbardziej zbliżyć się do tego, jak ta muzyka zorganizowana jest w Afryce. Z pięknie rozkołysanym rytmem w podkładzie, wariacjami dundunów urozmaicającymi melodię rytmu oraz solówkami djembe, które są słyszalne i mają należne im miejsce. Jeśli chcesz w takim doświadczeniu uczestniczyć, dołącz do nas na którymś z wydarzeń Gęsikowskiego Uniwersytetu Djembe i Dundunów.


Gęsikowskiego dżemu czar

Wchodząc na Gęsikowski Dżem akceptujemy to, że w tym miejscu i czasie będziemy w służbie Muzyki. Nie po to gramy na bębnach by się wyżyć, by odreagować tylko stresy dnia codziennego. Mamy stworzyć czarowną, nieziemską przestrzeń akustyczną. Każdy rytm jest innym światem. Po tych światach chcemy wspólnie podróżować.

Rytmów czar

Każdy rytm ma swój charakter, melodię, energię. Jeśli go dobrze zagramy porwie nas i zaprowadzi do swojego świata.

Porządek

Dbamy by muzyka była czytelna i uporządkowana. Usuwamy niepotrzebne dźwięki z przestrzeni akustycznej. Porządkujemy chaos rytmiczny.

Przestrzeń dla Ciebie

W tak uporządkowanej przestrzeni każdy ma miejsce dla siebie. W zależności na jakim poziomie Jesteś i na co jesteś gotowa(y) i chcesz się odważyć postaramy się Ci to umożliwić.

Równość praw

Każdy może spróbować pograć. Jeśli chcesz zagrać solo, umożliwimy Ci to. Jeśli chcesz zagrać na dundunie i znasz partię danego rytmu - zorganizujemy to tak, byś mógł spróbować to zrobić.

Nauka

Nawet jeśli grasz akompaniament a zwłaszcza wtedy, kiedy nie jesteś zajęty graniem, swobodna obserwacja bez bycia obciążonym koniecznością jednoczesnego ugrywania swojej partii jest doskonałą drogą do nauki gry na bębnach.

Wsparcie

Jeśli nie czujesz się pewnie ze swoją partią - akompaniamentem - podpowiemy Ci jak go zagrać albo damy do towarzystwa kogoś, kto wie jak to zrobić i wesprze.

Regulamin dżemowania