• warsztaty_bębniarskie_na _djembe
  Bębniarska orkiestra

  Napisz do nas i dowiedz się jak to zrobić! Z przyjemnością przyjedziemy i poprowadzimy Waszą orkiestrę.

 • warsztaty_bębniarskie_na _djembe
  Rytmiczna integracja

   Od lat integrujemy grupy przez wspólne pozytywne przeżycia. Zaproś nas i dowiedz się jak to zrobić!

 • integracyjne_warsztaty_bębniarskie_na _djembe
  W bębniarskim kręgu

  Czy Wiesz że prawie kiażde miasto w USA ma swój krąg bebniarski? Zaproś Nas i od razu zrozumiesz dlaczego tak jest.

 • warsztaty_bębniarskie_na _djembe
 • integracyjne_warsztaty_bębniarskie_na _djembe

Strefa Rytmu zaprasza


Integracja / team building / workshops

 

Warsztaty bębniarskie

Thu, 03/14/2013 - 13:28 -- zenno

 

Cel

 

Bębny łączą ludzi. Na naszych warsztatach poznacie żywioł afrykańskich rytmów i ogień orkiestry perkusyjnej! Warsztaty bębniarskie Strefy Rytmu są doskonałym programem integracyjnym dla grup, od lat towarzyszącym wyjazdom firmowym, szkoleniom, konferencjom i treningom motywacyjnym. Przy pomocy muzyki bębnów pomożemy Wam odkryć drzemiący w grupie potencjał i nowe horyzonty wspólnego działania. Nasze warsztaty bawią, odprężają i mimochodem prowadzą przez oparty na serdecznej współpracy proces budowania zgodnego muzycznie zespołu perkusyjnego.

Instrumenty i inspiracje

 

Uczestnikom warsztatów zapewniamy oryginalne, afrykańskie i brazylijskie bębny. Spotkanie ze Strefą Rytmu to grupowe muzykowanie przy użyciu instrumentarium tradycyjnych orkiestr Afryki Zachodniej i samby batucady brazylijskiej. Na warsztatach dacie upust energii i zdobędziecie nowe, niebanalne umiejętności, a radość płynąca z grania na bębnach doładuje baterie i zainspiruje do działania.  Odkrywamy talenty, motywujemy i dzielimy się z Wami naszą rytmiczną pasją. Pracowaliśmy z grupami od 10 do 650 osób.

Nasz zespół


Instruktorzy Strefy to muzycy, których pasjonują rytmy i wspólne granie. Można ich zobaczyć na scenie z najlepszymi polskimi formacjami perkusyjnymi i wykonawcami muzyki rozrywkowej.  "Największa satysfakcję mamy wtedy, gdy grupa współpracowników po raz pierwszy siada do bebnów i już po chwili wspólnie gra muzykę, a uśmiechy nie schodzą im z twarzy." Kuba Pogorzelski

NAPISZ DO NAS I ZAMÓW WARSZTAT DLA SWOJEJ GRUPY

 

 
 

Odwiedź nas

Szkoła gry na bębnach i tańca

Kontakt

Za pomoc serdecznie dziękujemy